מה זה Next Case?

דף הבית » מה זה Next Case?
תמונות מכנס Next Case

 

NextCase הוא הכנס בו תוכלו ללמוד מה עובד עכשיו בעולם השיווק הדיגיטלי. הסוד הוא בפורמט החדשני שיאפשר לכם ליישם בעבודה שלכם שוב ושוב את הטכניקות, משום שתחשפו לקייס סטאדיז (מקרי בוחן) שנבחרו היטב עבורכם. זוהי השנה השלישית ברציפות שבה הכנס מתקיים. ב-2015 השתתפו 1,200 אורחים, שצפו ב-20 דוברים שהציגו מקרי בוחן מרתקים. 

 

צפו איך היה בפעם הקודמת:

לא עוד כנס תיאורטי

מדברים ת'כלס: כל מרצה יציג canextcase-2015-9se study (מקרה בוחן) אמיתי שקשור לשיווק באינטרנט – המצב ההתחלתי, האתגרים, מה נעשה בפועל ואיך זה נגמר, כך שאנחנו יודעים שתוכלו לקחת מכל מקרה כלים וטיפים שרלוונטיים עבורכם.

שמים הכל על השולחן: סיסמאות לא תשמעו כאן, רק ניתוחים של אנשים מנוסים שבאים מהשטח. המטרה היא ללמוד מהניסיון והטעויות כדי להבין מה עובד ומה לא. מישהו אחר כבר שילם את מחיר הטעות בכסף ובזמן, ואתם תוכלו להנות מהפירות.

ישר ולעניין: כל Case Study הוא באורך 20 דקות, מוצג בצורה עניינית וכולל רק את מה שחשוב לדעת וכדאי לעשות. בסיום הזמן יוצג על המסך בגדול Next Case, כך שתוכלו להתרגש לקראת המקרה הבא ולסכם לעצמכם מה הדבר האחד שאתם פשוט חייבים גם לנסות.

מה שקורה בנקסט קייס, נשאר בנקסט קייס: בניגוד למקובל, לא ניתן יהיה לצפות במקרי הבוחן שיוצגו בכנס לאחר הארוע בוידאו כדי לשמור על אותנטיות ו"חשאיות". אתם באמת יכולים להרשות לעצמכם לא להיות בכנס ולהשאיר את כל הידע הזה רק לאחרים?

איך זה עובד?

nextcase-2015-15כל אחד בתורו יציג פרויקט שהתחיל מאתגר משמעותי, מה היו הטכניקות ודרכי הפעולה שבהן הוא השתמש, ולאילו תוצאות הגיע. תחשפו לתוכנית העבודה של המקרה ותבנו לעצמכם בלופרינט שיווקי. ברגע שנגמר הזמן – Next Case!

בכנס יוצגו קייס סטאדיז ממגוון תחומים מעולם השיווק הדיגיטלי: PPC ,SEO, שיפור ייחס המרה, עמודי נחיתה, ווב אנליטיקס, שיווק באמצעות תוכן ועוד, כך שאנחנו פשוט יודעים שיש שם רעיונות על תחומים מאתגרים וגם רעיונות איך להתחיל לעשות עוד בשיווק.

הקדימו להבטיח מקומכם, מספר המקומות מוגבל! בכל שנה אנחנו מקבלים פניות גם לקראת הכנס אבל כשנגמר המקום באולם – נסגרת ההרשמה לעד. אל תשאירו את ההחלטה הזו לרגע האחרון.

 

למי הכנס מיועד?

כל מי שעוסק בכל אחד מערוצי השיווק הדיגיטלי ובכל רמת ידע, ימצא את NextCase מועיל באופן מוגזם.

בנוסף, השנה פתחנו מסלול לבעלי עסקים והוספנו מקרים שקשורים לעסקים קטנים ובינוניים, כך שתוכלו להרגיש נוח ויש ידע בכל הרמות.

  • עובדים במחלקות שיווק In-House. nextcase-2015-1
  • חברות המספקות שירותי שיווק וקידום.
  • בעלי עסקים שמקדמים את האתר בעצמם.
  • אפיליאייטס שרוצים ללמוד איך להשיג יותר טראפיק.
  • סטודנטים שמחפשים עבודה בתחום.
  • עצמאיים ופרילנסרים שמשווקים את עצמם בעולם הדיגיטלי.

מה כתבו על הכנס בשנים קודמות?

קיים אצלנו עמוד המלצות ייחודי בו ניתן למצוא קישורים לכתבות של אורחים שהשתתפו בכנס.

 

רוצה להבטיח את מקומך בכנס החשוב בתעשיית הדיגיטל?

רוצה להחשף למה שעובד עכשיו?

הזדרז להירשם