חברת Webpals תעניק חסות יהלום ל-Next Case 2017

חברת Webpals תעניק חסות יהלום ל-Next Case 2017

קרדיט:

אנחנו שמחים ומתרגשים לעדכן שסגרנו עם אחת מהחברות המובילות בתחומן על חסות היהלום היוקרתית אותה זוכים לקבל כל כנס רק 4 חברות.

חודש אוגוסט מגיע לסיומו וזה אומר שנותרו רק עוד שלושה חודשים וקצת עד נקסט קייס! כמדי שנה, השאיפה שלנו היא להפיק כנס איכותי עם הרצאות של מומחי השיווק הגדולים ביותר שיעניקו ערך רב למשתתפים. לצד זאת, אנחנו שואפים שנקסט קייס יהיה כנס חדשני, חווייתי ומפנק, כדי שמשתתפיו יפיקו ממנו גם הנאה גדולה לצד הכלים והתובנות שיקבלו מההרצאות.

חסויות בנקסט קייס: למה זה חשוב?

אנחנו משקיעים בנקסט קייס הרבה מאד, אבל לא היינו יכולים להרים הפקה כזאת בעצמנו מבלי לקבל עזרה משמעותית מהשותפים שלנו – החברות שמעניקות חסות לכנס. כעת, אנחנו נרגשים לבשר שעוד חברה הצטרפה לנותני החסות שלנו – Webpals, שמעניקה לנקסט קייס את החסות הגבוהה ביותר: חסות יהלום.

Webpals היא גאווה ישראלית – חברת פרסום דיגיטלי ושיווק מבוסס-ביצועים, שנוסדה ב-2007 כסטארט-אפ קטן וכיום נמצאת בבעלות XLMedia ונסחרת ב-AIM, הבורסה המשנית של בריטניה, בשווי של 365 מיליון דולר.

החברה אוספת תנועת משתמשים באמצעות שימוש באפיקי שיווק שונים כמו אתרי תוכן, מודעות ועוד – ומפנה משתמשים אלה אל אתרי לקוחותיה. כיום קבוצת Webpals מעסיקה למעלה מ-350 עובדים במשרדיה שברמת החייל.

רוצים לעבוד ב-Webpals?

במסגרת החסות, Webpals תציב ברחבת ההתכנסות במתחם ביתן גדול שיציג את פעילותה. התבקשנו למסור לכם שבימים אלה מחפשים עובדים מוכשרים שיצטרפו לשורות החברה, כך שאתם יותר ממוזמנים לבקר בביתן של Webpals בו יוצעו משרות שונות, ומי יודע – אולי תמצאו את משרת חלומותיכם!

הצצה לאופן העבודה ב-Webpals

לשמחתנו, Webpals מעניקה לנו לא רק חסות, אלא גם קייס סטאדי מעניין שיוצג במסגרת ההרצאות: איך מחיקת יותר מ-1000 עמודים באתר הזניקה את ה-SEO. הקייס הזה יאפשר לכם להכיר טוב יותר את החברה ואת הדרך בה היא עושה SEO.

רוצים לשמוע הרצאה זאת והרצאות נוספות? מספר המקומות בכנס מוגבל, מומלץ להבטיח את מקומכם כבר עכשיו. הקליקו על כפתור ההרשמה הכתום בראש האתר ורכשו כרטיס בהרשמה המוקדמת!


לשיתוף הפוסט לחצו כאן

תודה רבה על השיתוף ! 

עשו לנו לייק ותמיד תהיו מעודכנים:

 

שתפו את הפוסט עם חברים