הזמנת כרטיסים

דף הבית » הזמנת כרטיסים

Next Case מיועד ליזמים, אנשי שיווק ודיגיטל שרוצים ללמוד איך לקחת את החברה שלהם צעד אחד קדימה

16 מקצועני שיווק חושפים קייס סטאדיז באורך 20 דקות. פותחים הכול ומדברים על אימוץ טכנולוגיה מתקדמת, חדשנות בארגון והבאת תוצאות בפועל. בלי תיאוריה, רק פרקטיקה.

 

דוברים
   

מכירת Super Early Bird החלה – 250 כרטיסים בלבד

 


* המחיר כולל כניסה לכל המסלולים והמתחמים ללא הגבלה וארוחת צהריים עשירה (ארוחת שף, לא קייטרינג).

מעדיף לשלם ב-Paypal?


למה המשתתפים ממליצים?

 

כרמל ברן“כנס נקסט קייס השנתי הינו אחד הנכסים החשובים שקמו בשנים האחרונות בתעשיית הדיגיטל שלנו בישראל. בתקופתנו שבה עומס התכנים מורגש מאוד, ערך שמגיע בצורה של מקרי בוחן אמיתיים מהשטח שמהם אפשר ללמוד ממקור ראשון, לא יסולא מפז”

כרמל ברן, ארגון הדיגיטל הישראלי (ע”ר)

 

 

“יש מעט מאוד כנסים בארץ שאני יכולה להמליץ עליהם בפה מלא ו Next Case הוא אחד מהם. לכנס הזה מגיעים כדי ללמוד. ללמוד משהו חדש ברמה הפרקטית ולא רק בתיאוריה”

מאשה דשקוב, Digitalent

 

 

אסף פז“כמי שהשתתף ב-NextCase ברצף, מאז הכנס הראשון ב-2013, אני יכול להעיד שאני מופתע כל פעם מחדש! התוכן תמיד עדכני, ממוקד (ובו בזמן מגוון) ובעיקר תכלסי ופרקטי. באירוע עצמו יש איזון מושלם בין לימודים ל-Networking והכל עם הדיוק וההפתעות שמאפיינות את העבודה של פבל”

אסף פז, Qualimatch

 

 

שמוליק דורינבאום“גם בתור מקדם אתרים וותיק אני תמיד מרגיש שיש משהו שעוד לא הכרתי או חווייתי, נקסט קייס בין המקומות היחידים שבאמת הצליח להוכיח לי ששווה תמיד לראות עוד הרצאה אחת ממישהו שעשה משהו משהו מעניין נוסף בתחום”

שמוליק דורינבאום, VPRweb

 

 

החברות המובילות לא מפספסות את הכנס

 


צפו בחוויות מהכנס הקודם:

 

 

רוצה להיחשף לאסטרטגיות הדיגיטל המובילות של 2017?

שמרו לי מקום